Škrabánek František (Humpolec 1901 - 1974 Herálec)
Zima na Vysočině, signováno vlevo dole F. Škrabánek, olej/karton, 48,5 x 64 cm, poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |